Valorant Elo Boost | Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümümüzden müşterilerimiz tarafından en çok sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz. Burada yer almayan ve kafanıza takılan bir soru olursa bize canlı destek veye iletişim bölümümüzden sorabilirsiniz.

Valorant Elo Boost'a üye olmadan sipariş verebilir miyim?

Herhangi bir karışıklık meydana gelmemesi veya ilerde sipariş sonrası sorun yaşanmaması için sipariş vermeden önce web sitemize üye olmanız gerekmektedir. Kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmıyoruz ve gizliliğinize büyük önem veriyoruz.

Valorant Elo Boost'u Diğerlerinden İyi Yapan Nedir?

Valorant Elo Boost'u diğerlerinden iyi yapan ana unsur vermiş olduğunuz siparişler hızlı bir şekilde onaylayarak size geri dönüş yapmasıdır. Uzman Boosterlarımız ile en kısa sürede almış olduğunuz hizmet kapsamındaki tüm işlemleriniz başarıyla yapılarak sonuçlandırılır.

Sizinle Nasıl İletişim Kurabilirim?

Bizimle web sitemizde bulunan canlı destek bölümünden, Discord hesabımızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

Hesabımda Oynanırken Gelen Mesajlara Cevap Verilir mi?

Bu sorunuzun cevabı uzman Boosterlarımız tarafından asla kişisel mesajlarınıza bakılmaz ve cevap verilmez olacaktır. Hesabınızda uzman Boosterımız en hızlı şekilde dikkat çekmeden oyununu oynar ve işi bitince hesabınızdan çıkış yaparak hesap güvenliğinizi garanti altına almış olur.

Eloboost nedir?

Elo Boost, sizin için profesyonel uzman bir oyuncunun hesabınıza login olarak oyun oynaması ve sizin oyunda yükselmenizi sağlamasıdır. Valorant Elo Boost bu konuda en iyi ve en hesaplı ekonomik ücretlerle hizmet sunan bir platformdur.

Siparişime Ne Zaman Başlanır?

Siparişinize aynı gün 3 saat için Boosterımız tarafından başlanır. Ertesi güne kalmaz veya herhangi bir gecikme durumu asla yaşanmaz. Duo Boost işlemi için Boosterımızla zamanlama konusunda iletişim sağlayarak birlikte karar almanız gerekmektedir.

Siparişimin Durumunu Nerden Öğrenebilirim?

Üye girişi yaptıktan sonra mevcut siparişlerim bölümünden siparişinizin durumunu detaylı olarak öğrenmeniz mümkündür.

Nasıl Sipariş Verip Hizmet Satın Alabilirim?

Sitemize üye olduktan sonra hesabınıza bakiye yükleyerek sipariş verebilir ve almak istediğiniz hizmeti satın alabilirsiniz.

Siparişimle İlgilenen Booster İle Görüşebilir miyim?

Siparişinizle ilgilenen Uzman Boosterla sesli veya yazılı olarak konuşup görüşebilir ve isteklerinizi bizzat kendisine iletebilirsiniz.

Eloboost İşleminin Sonunda Ban Riski Olur mu?

Eloboost işlemi için uzman Boosterlarımız yüksek güvenliğe sahip Vpn üzerinden oyuncu hesabınıza giriş sağlar ve ban yeme riskiniz genellikle bulunmaz. Fakat binde bir olarak böyle bir durum olabilir. Bu tip bir durum olması durumunda size hesabınıza eş değer bir hesap tarafımızca hediye edilmektedir.

Hesap Güvenliğini %100 Garanti Ediyor musunuz?

Elo Boost işlemi sırasında hesabınıza hiç bir zarar gelmez ve tamamen bizim garantimiz altındadır. Herhangi bir sıkıntı olması durumunda hesabınıza eş değer veya yaklaşık bir hesap tarafınıza hediye edilir. Elo Boost sebebi ile sonradan alabileceğiniz bir ban cezası garanti kapsamımızda değildir.

Üçüncü Parti Yazılım Kullanıyor musunuz?

Hayır kesinlikle üçüncü parti yazılım kullanmıyoruz ve tüm işlemleri uzman Boosterlarımız kendi yetenek ve oyun deneyimlerindeki ustalıkları ile yapmaktadırlar.

Valorant Elo Boost'a Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Tüm banka kartları, kredi kartları, ön ödemeli kartlarla bize ödeme yapabilirsiniz. İninal kart, Papara, Havale, Eft gibi ödeme seçeneklerimizde mevcuttur. Ödeme alt yapımız yüksek güvenlikli olup PAYHESAP güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Ödemem Ne Zaman Onaylanır?

Yapmış olduğunuz banka kartı veya kredi kartı ile ödemeler yaklaşık iki dakika içinde anında onaylanır. Havale ve eft ile yaptığınız ödemeler ise mesai saatlerimiz içinde 10 dakikada onaylanmaktadır. Mesai saatlerimiz öğlen 12:00 gece 00:00'dır.

Ödeme Sırasında Bir Komisyon Var mı?

Ödeme sırasında hiçbir komisyon yada işlem ücreti sizden alınmamaktadır.